Plaveme prsa na podporu Aliance žen s rakovinou prsu

V neděli 17. října se připojujeme k desátému ročníku celostátní akce Plaveme prsa. Sejdeme se místo standardního tréninku v 10 hodin u řeky Labe u TJ Sokol. Barvou aliance je růžová, pokud máte tričko nebo plaveckou čepičku v této barvě, vezměte si ji. Každý si zaplave trať dle svého uvážení, a do přítomné kasičky aliance zaplatí dobrovolné startovné nebo vstupné.

Také lze přispět přímo na Transparentní účet nadace:  8006566001/5500 (Raiffeisenbank)

U platby prosím uveďte text Plaveme prsa.

Kamil Čepelák, spoluzakladatel značky Born To Swim, zasvětil své srdce plavání. Tento velký člověk nás opustil po těžké nemoci dne 24. dubna 2020. Plaval i žil s úsměvem jemu tolik typickým, neustále připraven podat pomocnou ruku těm, kteří to potřebovali. Narodil se pro plavání a my teď plaveme za něj dál. Je nám ctí pokračovat v tom, co Kamil v Česku započal. Přinášet lidem radost z tohoto nádherného sportu, podporovat mladé talenty a kouzlit úsměv na tvářích každému, kdo to potřebuje. Přesně tak by to Kamil chtěl.

Kamil Čepelák, Chun Kong Mak z Hong Kongu ve štafetě spolu se dvěma dalšími Čechy, Zdenkem Slámou a Ondřejem Smisitelem dne 3. září 2019 přeplavali na délku jezero Loch Ness. Uplavali dohromady 36,2 km mezi Fort Augustem a Lochend. Voda měla mezi 12°C a 15°C, byla neprůhledná a spíš se podobala whiskey. Zároveň plavci nesměli mít jiné, než klasické 11 cm plavky, které by je zahřívaly a aby toho nebylo málo, situaci jim navíc ztížil fakt, že třem z nich ulétlo letadlo na cestě do Edinburgu. Plavbu tak byli nuceni absolvovat po sotva 4 hodinách spánku. I přesto ale převálcovali čas předchozí skupiny o bezmála 3 hodiny.

K akci Plaveme prsa se můžete připojit i nezávisle na nás kdekoliv ve světě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *